Dystrybutor Wody dla Firm - specyfikacja, cena, opinie

Zapewnienie źródła wody pitnej to jeden z obowiązków, jakie powinien spełnić właściciel firmy wobec swoich pracowników. Informacja na temat tego przepisu znajduje się w Kodeksie Pracy. Aby w natłoku spraw organizacyjnych nie zapomnieć o tej niezwykle istotnej kwestii, warto rozważyć zakup ekologicznego rozwiązania, które zapewni stały dostęp do wody pitnej w firmie. Takie rozwiązanie oferuje sklep.osmoza.pl, posiadający w swojej ofercie wysokiej jakości dystrybutor wody Office Star.
Dystrybutor Wody dla Firm

Dystrybutor Wody dla Firm (Office Star) - Dlaczego warto?

Zakup dystrybutora wody to decyzja na długie lata. To ekologiczne rozwiązanie pozwala zaoszczędzić znaczną sumę pieniędzy, jakie w przeciwnym wypadku, należałoby wydać na zakup wody butelkowanej. Brak negatywnej ingerencji w środowisko naturalne to kolejny, niezwykle istotny aspekt, którym kieruje się wielu konsumentów. Dystrybutor wody Office Star wyposażony jest w pięciostopniowy system odwróconej osmozy, która zapewnia wysoką jakość filtrowanej wody przez długi czas, nawet przy wzmożonej eksploatacji.

Dystrybutor dla Firm (Office Star) - Specyfikacja

Dystrybutor wody Office Star został stworzony w oparciu o nowoczesny system odwróconej osmozy, zapewniający najwyższą jakość filtracji. Zbiorniki na wodę wykonane są ze stali nierdzewnej, a ich pojemność wynosi 6 litrów (w przypadku wody zimnej) i 2 litry (w przypadku wody ciepłej). Za wysoką jakość filtrowanej wody odpowiadają także wkłady filtracyjne tj. wkład wstępnego oczyszczania, wkład węglowy z węgla aktywnego oraz wkład liniowy z węgla drzewnego. Każdy produkt jest testowany przez sklep.osmoza.pl tuż przed wysyłką.

Dystrybutor wody dla Firm - Cena

Na cenę dystrybutora wody Office Star mają wpływ zastosowane na etapie produkcji rozwiązania technologiczne, najwyższej jakości materiały, a także ilość dostępnych funkcji. Zakup dystrybutora to inwestycja, która zwraca się w bardzo szybkim czasie, zapewniając jednocześnie stały dostęp do wysokiej jakości wody pitnej w firmie. Wbudowany system odwróconej osmozy nie odbiera filtrowanej wodzie znaczących wartości odżywczych. Dzięki temu filtrowana woda pitna jest smaczna i bogata w cenne dla organizmu minerały

Dystrybutor wody dla Firm - Office Star - Opinie zadowolonych klientów

Zakup dystrybutora ze sklep.osmoza.pl to była świetna decyzja. Wszystko działa sprawnie, produkt jest bardzo prosty w użyciu. Wysoka wydajność, niskie koszty eksploatacyjne i oferowana pomoc techniczna ze strony producenta. Rekomenduję każdemu!

Karolina

Serdecznie polecam – decyzja o zakupie dystrybutora wody odmieniła życie w naszej firmie. Woda w smaku bardzo dobra. Pokuszę się o stwierdzenie, że lepsza od wody butelkowanej. Możliwość wybrania wody ciepłej i zimnej. Polecam każdemu!

Honorata

Kupiłem dla firmy dwa miesiące temu. Póki co działa bez zarzutu i zarówno ja, jak i pracownicy zadowoleni z zakupu. Szybka wysyłka towaru, fachowe poradnictwo ze strony sklepu, także jak najbardziej rekomenduję zakupu w sklep.osmoza.pl

Robert

Żałuję, że tak długo zwlekałem z zakupem dystrybutora wody do firmy. Bardzo dobra, ekologiczna decyzja. Od zakupu nie korzystamy już z wody butelkowanej, co jest po prostu wygodą w biurze. Serdecznie polecam, naprawdę warto postawić na taki sprzęt.

Zbigniew