Dystrybutor Wody Nablatowy - cena, specyfikacja

Nablatowy Dystrybutor Wody to urządzenie usprawniające życie każdego domostwa, dbające o stan zdrowia i funduszy jego członków. Doskonale sprawdza się również w szkołach, biurach, a także zakładach pracy, zapewniając stały dostęp do idealnie czystej i smacznej wody w dowolnej temperaturze. Jest pojemny, wydajny i skrojony na miarę XXI wieku, działając w różnych trybach, dostosowanych do potrzeb. Cechuje się bardzo estetycznym wyglądem, dzięki czemu stanie się ozdobą każdej kuchni.
Dystrybutor Wody Nablatowy - Office Star

Dystrybutor Wody Nablatowy Office Star – Gdzie kupić?

Dystrybutor, który ma być urządzeniem niezawodnym, najlepiej jest zakupić w zaufanym sklepie, jakim jest sklep.osmoza.pl. Zespół odpowie nam na wszelkie pytania, uzyskamy najbardziej atrakcyjną cenę, jak również korzystne warunki gwarancyjne. Firma zapewnia ponadto wsparcie techniczne oraz serwisowe, a przed każdą wysyłką dokładnie sprawdza stan urządzenia. Na stronie znajdziemy dokładny opis urządzenia, co ułatwia podjęcie decyzji o zakupie. Co więcej, dostawa Dystrybutora Wody Office Star w sklep.osmoza.pl jest całkowicie bezpłatna.

Office Star (nablatowy) – Specyfikacja

Ten dystrybutor wody działa na zasadzie systemu odwróconej osmozy z pompą wspomagającą, dzięki czemu jest niesamowicie wydajny – w ciągu jednej doby możemy uzyskać aż 270 litrów czystej wody. Cechuje się dużą pojemnością zbiornika na zimną wodę o wartości 6 litrów, a także zbiornika na wodę gorącą – 2 litry. Wodę możemy schłodzić do minimalnej temperatury 6 stopni, a podgrzać do maksymalnie 94 stopni. Dystrybutor działa w 3 trybach pracy – ogólnym, domowym i biurowym, dystrybuując czystą wodę w określonych godzinach.

Nablatowy Dystrybutor Wody Office Star – Cena

Sklep.osmoza.pl zapewnia najbardziej atrakcyjną cenę tego dystrybutora. Jest ona przystępna, a co więcej – zwraca się po czasie, jako że litr czystej wody zapewnionej przez urządzenie to koszt tylko 3 groszy. Jest ono kompaktowe, pozwalając na znaczną oszczędność przestrzeni. Otrzymamy na nie bardzo korzystną, długą gwarancję, dzięki czemu możemy mieć pewność, że dystrybutor będzie działał niezawodnie, a w razie potrzeby otrzymamy fachowe wsparcie techniczne oraz serwisowe.

Nablatowy Dystrybutor Wody Office Star – Opinie zadowolonych klientów

Miałam już dość kupowania i noszenia butelek z wodą CODZIENNIE. Postanowiłam więc poszukać dobrego dystrybutora, który nie zajmie dużo miejsca, bo mam małe mieszkanie. Ten spełnił wszystkie moje oczekiwania, a nawet je przerósł. Polecam, Magda

Magda

Bardzo duży zakres temperatur, można spokojnie zaparzyć herbatę bez pomocy czajnika. Po kilku miesiącach widzę, ile zaoszczędzam. Bardzo mnie to cieszy. Łatwa obsługa, zawsze jest czysta woda. Doceniam też za 3 tryby pracy. Dystrybutor bardzo polecam.

Filip

Na poczatku nie bylam przekonana, mam juz swoje lata. Ale to byl bardzo dobry wybor. Sprzet jest swietny, zawsze jest dostep do czystej wody no i informuje np o przegrzaniu i automatycznie sie wylacza. Bardzo dobra cena. Serdecznie polecam

Irena

Dystrybutora używamy w biurze, jest bardzo wydajny, nikt nigdy nie narzekał. Łatwo się filtry wymienia a woda ma duzy zakres temperatur, w lato mozna się dobrze schlodzic. Fajna cena bo jakosc bardzo dobra. Urządzenie jest niewielkie, co jest na plus.

Paweł