Alkomat Lifelock FC10 - specyfikacja, dlaczego warto, cena, opinie

Lifelock FC10 to alkomat policyjny pochodzący od znanego, amerykańskiego producenta. Wyróżnia się wybitną trwałością, precyzją i wytrzymałością. Dedykowany jest szczególnie wymagającym użytkownikom, m.in. służbom mundurowym i zakładom odwykowym. Cechuje się wysoką odpornością na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych i uszkodzenia mechaniczne. Posiada on bogate, rozbudowane menu, dzięki czemu można go skonfigurować zgodnie ze swoimi preferencjami. Alkomat Lifelock FC10 sprzedawany jest w zestawie z bateriami, wielorazowymi ustnikami, walizką, paskiem z logo Lifeloc na rękę, kartą gwarancyjną i instrukcją.
Alkomat Lifelock FC10

Alkomat Lifelock FC10 - specyfikacja

Alkomat Lifelock FC10 to urządzenie wysokiej jakości wyposażone w platynowy sensor elektrochemiczny, reagujący wyłącznie na molekuły alkoholu. Czujnik ten gwarantuje najwyższą precyzję urządzenia. Alkomat Lifelock FC10 wyposażony jest w zaawansowany licznik pomiarów i duży, 3-cyfrowy wyświetlacz LCD, z którego łatwo odczytasz wyniki. Ponadto alkomat ten posiada sygnalizację dźwiękową, która informuje o początku i końcu pomiaru. Lifelock FC10 powiadamia użytkownika również o uszkodzeniu sensora i rozładowaniu baterii. Jego dużą zaletą jest również fakt, iż zapamiętuje 3 ostatnie pomiary i posiada aż 3 tryby pracy: automatyczny, ręczny i pasywny.

Alkomat Lifelock FC10 - dlaczego warto?

Alkomat Lifelock FC10 nie bez powodu cieszy się tak dużą popularnością. Wyróżnia się na tle konkurencyjnych urządzeń swoją precyzją, wytrzymałością i estetyką. Jest bardzo trwały i doskonale sprawdza się nawet w trudnych warunkach. Ponadto jest nieduży, poręczny i świetnie leży w dłoni. Jego zaletą jest również fakt, iż pobranie próbki zajmuje mu zaledwie ok. 3 sekundy. Dodatkowo alkomat ten ma wiele przydatnych funkcji. Jednak z nich sprawia, że sprzęt ten automatycznie wyłącza się po 15 sekundach bezczynności. Kupując Lifelock FC10, masz pewność, że sięgasz po wysokiej jakości urządzenie posiadające Certyfikat CE.

Alkomat Lifelock FC10 - cena

Lifelock FC10 nie należy do najtańszych alkomatów, jednak możesz być pewien, że jest on wart swojej ceny. Należy pamiętać, że jest to sprzęt profesjonalny, składający się z komponentów najwyższej jakości. Jest w stanie przetrwać nawet w wyjątkowo trudnych warunkach. Ponadto Lifelock FC10 spełnia oczekiwania wszystkich użytkowników, również tych o bardzo wysokich wymaganiach. Biorąc pod uwagę jego standard wykonania, zaawansowane funkcje i przeznaczenie, łatwo zrozumiesz, dlaczego jego cena nie jest niższa. Można być pewnym, że wybór alkomatu Lifelock FC10 to inwestycja na lata. Odpowiednio przechowywany i użytkowany może posłużyć naprawdę bardzo długi czas.

Alkomat Lifelock FC10 - opinie

Lifelock FC10 to jeden z najbardziej polecanych alkomatów na rynku. Jest on kupowany przez licznych użytkowników. Chętnie wykorzystują go nie tylko służby mundurowe, ale również jednostki sektora publicznego, szkoły i inne placówki edukacyjne, a także zakłady poprawcze. Alkomat Lifelock FC10 otrzymuje pozytywne opinie za swój unikalny design, wyjątkową dokładność i liczne funkcje, które oferuje. Użytkownicy podkreślają, że jest prosty w użyciu i niezawodny. Zaznaczają również, że sprzęt ten ma kompaktowe wymiary, dzięki czemu bez problemu można umieścić go nawet w kieszeni spodni czy kurtki. Alkomat Lifelock FC10 jest ceniony także za fakt, iż jego obudowa jest wykonana z bardzo solidnych materiałów, odpornych na niekorzystny wpływ wielu czynników.